Teisinė informacija

Šio tinklapio tikslas yra pateikti informaciją mūsų klientams. Nors Cardia International deda visas pastangas, kad užtikrintų, jog pateikta informacija šiame tinklapyje būtų teisinga, visapusiškas tikslumas negali būti garantuotas. Todėl Cardia International neprisiima jokios atsakomybės už šiame tinklapyje pateikiamos bet kokios informacijos tikslumą, išsamumą ar patikimumą. Tinklapyje pateikta vaizdinė medžiaga yra tik iliustracinio pobūdžio.

Cardia International įvairiose rinkose nurodo rekomendacines pardavimo kainas, tačiau prekybos partneriai nėra jokiais būdais apriboti griežtai jų laikytis. Cardia International negali būti laikoma atsakinga už akivaizdžiai klaidingai nustatytas kainas ir neprisiima jokių galimų nuostolių.


Prekės ženklai:

Visi šiame tinklapyje nurodyti prekės ženklai, logotipai ir paslaugų ženklai yra Cardia International , arba trečiųjų šalių nuosavybė. Jokiu būdu neglima naudoti, parsisiųsti, kopijuoti ar platinti be raštiško Cardia International, arba trečiųjų šalių leidimo, priklausomai nuo konkrečios situacijos. Cardia International, jei manys esant reikalinga, imsis veiksmų siekiant sustabdyti neteisėtą prekinių ženklų naudojimą. Jei neaišku ar kyla klausimų dėl Cardia International prekinių ženklų naudojimo, prašome kreiptis info@cardiaid.lt


 Autorinės teisės:

Šiame tinklapyje pateiktos informacijos autorių teisės yra saugomos. Tinklapyje esančią informaciją galima naudoti tik asmeniniais, ne komerciniais, tikslais. Atsisiųsti ir žiūrėti tik viename įrenginyje, spausdinti galima tik vieną kopiją.


Esant nesutarimams sprendžiama pagal Danijos teisę.