Laikymas ir apsauga

Staiga sustojus širdies veiklai, kiekviena sekundė yra ypatingai svarbi. Prireikus gaivinti žmogų rasti ir atgabenti viešosios prieigos defibriliatorių gali būti sunku.

Kita vertus, viešose vietose kaip oro uostuose, miesto aikštėse, mokymo įstaigose ir pan. defibriliatorius turėtų būti gerai pastebimas bei apsaugotas nuo nepageidaujamo išorinės aplinkos poveikio.Taigi CardiAid viešosios prieigos defibriliatoriaus turėtų būti laikomas taip, kad būtų lengvai pastebimas bei prieinamas, bet tuo pačiu metu apsaugotas.

Specialaus dizaino CardiAid AID laikymui skirta dėžė, nelaimės atveju padeda lengviau surasti ir pastebėti defibriliatorių.

CardiAid informacinė lenta ir sieninis laikiklis

CardiAid sieninis laikiklis yra sukurtas taip, kad nelaimės atveju būtų lengvai pastebimas ir pasiekiamas. Tai patogus būdas prie sienos pritvirtinti CardiAid AID, prireikus jame galima laikyti ir atsarginius elektrodus. Šis sieninis laikiklis yra tinkamas toms vietoms, kuriose defibriliatoriaus nebūtina saugoti laikant jį specialiose dėžėse.

Siekiant užtikrinti kuo didesnį AID pastebimumą ir prieinamumą viešose vietose, rekomenduojama greta sieninio CardiAid laikiklio pritvirtinti ir informacinę lentą bei universalų AID ženklą.

 Dėžės – AID laikymui patalpose

Norint apsaugoto CardiAid AID laikomą patalpų viduje, siūlome išsirinkti specialias atsukamas dėžes iš 2 modelių: Rotaid Plus ir Rotaid Solid Plus. Visos dėžės užtikriną saugų CardiAid AID laikymą ir puikią išvaizdą.

Rotaid Plus


Rotaid Plus dėžė skirta AID laikyti kondicionuojamose patalpose, pavyzdžiui biuruose, parduotuvėse, sporto centruose ir kitur. Ji užtikrina CardiAid AID matomumą ir greitą priėjimą ištikus nelamei.

Atsukus dėžės dangtį, defibriliatoriumi ketinantis naudotis asmuo jį gali greitai pasiimti papraščiausiai nukabindamas nuo kablio, o dangtis tiesiog pakimba ant jį prie pagrindo tvirtinančio diržo. Prie dėžės bazės pritvirtintas nerūdyjančio plieno kabliukas, gali tapti laido, antgalio ar kito prietaiso laikymo vieta. Garso signalas (98dB) įspėja apie dėžės atidarymą.

Rotaid Plus patalpose Lankstinukas anglų kalba.pdf 

Rotaid Solid Plus


Solid Plus dėžė jums yra tinkamiausia, kai reikalinga papildoma apsauga nuo dulkių, drėgmės ar kitų sąlygų. Šio modelio dėžės yra atsparios dulkėms ir vandeniui. Rotaid Solid Plusd dėžės gali būti laikomos gamyklose, sandėliuose, baseinuose, baruose, restoranuose, ir kitose viešose vietose, kuriose reikialinga speciali AID apsauga.

Dangtelis, kuris turi specialius griovelius skirtus patogiam suėmimui ir rodykles rodančias į kurią pusę reikia sukti, pagamintas iš 100% polikarbonato. Be to, dangtelyje yra UV filtrai, apsaugantys nuo tiesioginių ir netiesioginių saulės spindulių. Garso signalas (98dB) įspėja apie dėžės atidarymą.

Rotaid Solid Plus patalposeLankstinukas anglų kalba.pdf


Rotaid Solid Plus lauke
Lankstinukas anglų kalba.pdf

Rotaid Solid Plus Heat lauke
Lankstinukas anglų kalba.pdf


Dėžė- AID laikymui lauke

CardiAid AID laikymui lauke, Solid Plus Heat  yra tinkamiausias pasirinkimas. Šios dėžės užtikrina geriausią AID laikymą ir suteikią maksimalią apsaugą nuo dulkių, vandens (gėlo ir jūros), oro sąlygų ir vandalizmo. 

Dėžių tvirta konstrukcija, puiki kokybė ir gera išvaizda yra viskas, ko reikia tinkamam AID saugojimui lauke. Jų ilgaamžiškumą užtikrina atsparumas rūdims ir kitiems nešvarumams. Dangtelyje esantys UV filtrai apsaugo nuo saulės poveikio ir garantuoja ilgą dangtelio skaidrumą.

Lauko temperatūrai nukritus žemiau 5 laipsnių pagala Celcijų, Solid Plus Heat dėžė viduje išlaiko komfortabilią temperatūrą (>5 laipsnių pagal Celcijų), net ir tada, kai lauke temperatūra nukrenta iki -25 laipsnių pagal Celcijų. Tai užtikrina CardiAid AID naudojimą ištisus metus.

Individualus šildymo elementas turi visiškai automatinį veikimą, todėl nuolatos matuoja vidinę temperatūrą ir reguliuoja šildymo elementą 24/7/365. Viskas, ką turite padaryti – jį įjungti. Šildymo elementas yra labai efektyvus, sunaudoja mažiau nei 200 kWh elektros energijos per metus.

Lauke laikomos dėžės modelis įrodė savo vertę nuo 2010 metų ir jas galima rasti miesto centruose, uostuose, pramoninėse zonose, paplūdimiuose, lauko sporto aikštėse ir parkuose.