Dažniausiai užduodami klausimai

Automatinis išorinis defibriliatorius (AID) yra prietaisas, kuris automatiškai išanalizuoja širdies ritmą ir esant reikalui atlieka elektros šoką. AID saugiai gali naudoti žmonės, kurie neturi medicininio išsilavinimo.

CardiAid automatinis išorinis defibriliatorius (AID) yra prietaisas, specialiai sukurtas atlikti defibriliaciją žmogui, kuriam staiga sustojo širdies veikla, viešosiose erdvėse per pirmąsias kritines minutes, kol atvyks profesionali medikų komanda.

CardiAid AID puikiai tinkamas viešajam naudojimui, nes jis suteikia visapusišką pagalbą vartotojui.

CardiAid sukurtas taip, kad jį galėtų naudoti žmonės, kurie neturi medicininio išsilavinimo. CardiAid pateikia aiškias žodines ir vaizdines instrukcijas ir elektros šoką atlieka tik tada, jei jis reikalingas. Taigi suklysti neįmanoma.

CardiAid automatinis išorinis defibriliatorius (AID) yra išskirtinis produktas:

Patikimas ir saugus

CardiAid sukurtas taip, kad būtų saugus tiek nukentėjusiam, tiek ir naudotojui. CardiAid savidiagnostiką atlieka kasdien, kas mėnesį ir vos atidarius prietaiso dangtelį. Taigi CardiAid gali būti naudojamas be jokių trukdžių kada tik jo reikia. CardiAid įdiegti įspėjamieji signalai, kurie užtikrina nukentėjusiojo ir naudotojo saugumą. CardiAid išanalizuoja širdies veiklą ir  nesuteikia/neleidžia atlikti šoko jei jis nėra reikalingas.

Lengva naudoti – aiškios žodinės ir vaizdinės instrukcijos

CardiAid  padeda viso gaivinimo metu pateikdamas aiškias ir nuoseklias žodines ir vaizdines instrukcijas, įskaitant instrukcijas paskambinti pagalbos telefonu ir pagalbą gaivinimo proceso metu. CardiAid su šiomis aiškiomis instrukcijomis užtikrina, kad vartotojas atliks visus reikalingus žingsnius, kurie yra kritiniai norint padėti nukentėjusiam asmeniui.

Funkcionalus ir patrauklus dizainas

CardiAid dizainas specialiai sukurtas norint užtikrinti prietaiso naudojimo paprastumą. CardiAid sukurtas taip, kad paveiksliukai, mirksinčios skirtingos šviesos ir tuo pačiu metu sklindantys garsai maksimaliai palengvintų prietaiso naudojimą. Paveiksliukai yra paprasti ir informatyvūs, mirksinti balta šviesa yra skirta atkreipti dėmesį į reikiamą paveiksliuką ar mygtuką, raudona mirksinti šviesa ties šoko mygtuku. Prietaiso būklės indikatorius, nurodantis ar yra kokia nors prietaiso problema, šviečia: žaliai ir raudonai.

Priedai

CardiAid sukurtas įvertinus visus galimus scenarijus, į kuriuos gali patekti CardiAid naudotojas. CardiAid laikomas specialiai jam sukurtame apsauginiame krepšyje. Jame suprojektuota permatoma vieta, kurios dėka prietaiso būklės indikatorius yra matomas visą laiką ir krepšio nereikia net atidaryti. CardiAid turi specialių sieninį laikiklį, kurio pagalba CardiAid galima laikyti lengvai matomoje vietoje. Taip suteikiant naudotojui labai vertingo laiko nelaimės atveju. CardiAid parduodamas kartu su pagalbos krepšiu, kuriame rasite skustuvą, kad galėtumėte nuskusti trukdančius krūtinės plaukus, drabužiams kirpti skirtas žirkles, kvėpavimo kaukę ir vienkartines pirštines. Šis pagalbos krepšys yra įdėtas į CardiAid krepšį.

Aptarnavimas po pardavimo

Cardia International per patyrusius ekspertus ir pardavimų atstovus teikia visapusišką po pardaviminį aptarnavimą . Kiekvienas produktas yra užregistruojamas, įtraukiamas į duombazę ir prižiūrimas Cardia International.

Konkurencinga kaina

CardiAid siūlo produktą, kuris suteikia šansą išsaugoti gyvybę, už konkurencingą kainą.

Kiekvieną kartą naudojant CardiAid, prietaisas išsaugo: naudojimo datą ir laiką, paciento EKG, suteiktų šokų skaičių ir laiką.

Prieiti prie įrašytų ir išsaugotų duomenų gali tik Cardia International autorizuoti serviso tiekėjai. Po CardiAid naudojimo turėtumėte nedelsdami susisiekti su artimiausiu autorizuotu serviso centru.

Staigus širdies veiklos sustojimas (SCA) yra būsena, kuri ištinka tuomet, kai širdis nustoja pumpavusi kraują į smegenis ir kitus organus dėl elektrinių problemų, kurios sukelia lemtingą širdies ritmo sutrikimą, kai širdis plaka chaotiškai (skilvelių virpėjimas) arba labai dažnai (skilvelinė tachikardija).Tokiais atvejais kraujas nepatenka į smegenis bei kitus organus ir žmogus netenka sąmonės. Kitaip tariant, įvyksta klinikinė mirtis. Jei neatliekama elektrinė defibriliacija ir kardiopulmoninis gaivinimas (išoriniai krūtinės ląstos paspaudimai ir dirbtinis kvėpavimas), žmogus miršta per kelias minutes.

Širdies smūgis (infarktas) yra būklė, kai dėl užsikimšusios koronarinės arterijos miršta širdies raumens dalis, kurią krauju aprūpino atitinkama arterija, nebent kelių valandų bėgyje arterija atkemšama. Diskomfortas ar skausmas krūtinėje yra dažniausi širdies smūgio simptomai, o žmogus lieka sąmoningas. Tuo tarpu staigus širdies veiklos sustojimas neturi įspėjamųjų simptomų. Nesuteikus skubos pagalbos jis sukelia mirtį.

Dažniausiai staigus širdies veiklos sustojimas, atsiradęs dėl elektrinės širdies veiklos sutrikimų vadinamu skilvelių virpėjimu (SV) gali būti išgydomas. Būtina nedelsiant pradėti išorinius krūtinės ląstos paspaudimus (širdies masažą) ir dirbtinį kvėpavimą bei atlikti defibriliaciją. Tai turi būti atliekama iš karto, geriausiai per pirmąsias 3-5 minutes. Apmaudu, bet dažniausiai greitoji medicinos pagalba negali atvykti taip greitai. Taigi greita aplinkinių pagalba yra itin svarbi. Štai kodėl svarbu kiekvienam mokėti atlikti pirminį gaivinimą ir mokėti naudotis automatiniu išoriniu defibriliatoriumi (AID).

Vienintelis tinkamas gydymas ištikus staigiam širdies veiklos sustojimui yra elektros šokas. Atliekant gaivinimą (išorinius krūtinės ląstos paspaudimus ir dirbtinį kvėpavimą) organizmas trumpam aprūpinamas deguonimi ir sumažinamas galimas smegenų pakenkimas, bet to neužtenka. Pacientui, kurį ištiko staigus širdies veiklos sustojimas, taikant gaivinimą be defibriliacijos, tikimybė išgyventi yra minimali.